כתבה ב"לאישה"

יום חמישי בערב, כמה שבועות לפני הראיון שבאותה העת לא היה בתוכנית אפילו, אני נוסעת לביתה של משפחת הררי.

מיד כשהדלת נפתחת, אחרי החיבוק החם והענק של מירית, עוד לפני שאנחנו מתיישבות, השיחה מיד מתחילה ככה:

״את יודעת הבוקר דיברתי עלייך עם כתבת של ״לאישה״, בראיון לקראת כתבה שמתפרסמת עליי ושמתוכננת לצאת בגיליון החגיגי לקראת ראש השנה. בראיון אורית מרלין, הכתבת, שואלת אותי מי ההשראה שלי, מי מחזק אותי בהתמודדות שלי. אני אומרת לה שאני מאד מאמינה בקבלה, אז אברהם אבינו. אבל אורית מבקשת לדעת אם יש מישהו בחיי שמחזק אותי ומעניק לי כוח והשראה. ואני אמרתי לה; שזו את- ליבנת ניזרי. היא התעניינה, דיברנו עלייך, היא רוצה לעשות עלייך כתבה! נתתי לה את המספר שלך, היא תיצור איתך קשר!״.
אני עומדת שם מול האישה הענקית והמופלאה הזו, ללא מילים, עם דמעות בעיניים!
כמה לב באישה אחת!
 
לשמוע שאני מהווה לה השראה – לאישה שמהווה השראה לכל כך הרבה אנשים, לאישה שמתמודדת עם המחלה הכי נוראית וארורה!
מירית ואני ישבנו כמעט שלוש שעות על כוס קפה אחת. לא הפסקנו לדבר אחת עם השנייה, רוצות להספיק להכיר, להתרגש, להתחבר. מתכננות לשמור על קשר הדוק וחם, מתכננות שמירית תגיע עם דידי להרצאה קרובה שלי ולהשקה של הספר ! לצערי זו היתה פגישתנו הראשונה והאחרונה 💔
מירית הייתה אישה מדהימה, מלאך בדמות אדם! מירית השאירה חותם עצום, שלעולם לא יישכח. נלחמה עד הרגע האחרון, תמיד זכרה להוקיר ולהודות, לתת לאחר. מירית הסכימה לקרוא את ספרי, על ידי פנייה בפייסבוק מאישה שהיא לא מכירה והיא לא היססה לרגע! מהרגע שהיא הסכימה ודרך המיילים המרגשים והמעצימים שהיא כתבה לי, בזמן שהיא קראה והתרגשה מהספר ועד לפגישתנו הבלתי נשכחת, הבנתי את העוצמה של האישה הזו! תודה לך מירית על הזכות הענקית! עכשיו את עם יובל שלי, במקום של הצדיקים בגן עדן!

יום שישי בבוקר, אחרי שבקושי הצלחתי לישון מרוב התרגשות ופרפרים, אני קמה, מתלבשת ומתארגנת, נכנסת לאוטו ונוסעת לכיוון הבית של אורית מרלין, הכתבת של גליון ״לאישה״. אני מגיעה ואנחנו מתיישבות. לפני שניגשות לביזנס, אורית מפנקת את שתינו בכוס קפה ובפרוסת עוגה. השיחה קולחת, כאילו אנחנו מכירות שנים. יש בה משהו שלו ורגוע, שנוגע בי וגורם לי לדבר באופן הכי פתוח , שמגיע למעמקי רגשותיי ונוגע בליבי. מהר מאד שתינו עם דמעות בעיניים. אורית דיברה אליי ובעיקר דיברה ללב שלי. שאלה את השאלות הנכונות והעלתה את הנקודות שרציתי להעלות ולעורר בקוראים.

אני רוצה להודות ל Orit Merlin Rozhenzwaig על הרגישות המדהימה, המקצועיות ובעיקר על האנושיות והלב הענק אורית, תודה על הכתבה המדהימה והמרגשת, על ההשקעה הרגשית, מכל הלב והנשמה❤.

ראיון בתוכנית הבוקר עם פאולה וליאון

21.10.2020

מתרגשת לשתף אתכם את הראיון שלי , ששודר אתמול בתוכנית הבוקר של פאולה וליאון המדהימים, שראיינו אותי בצורה מרגשת כל כך ונגעו לליבי מאד!
הראיון שודר, באופן מכוון כנראה מלמעלה, בציון חודש למותה של מירית הררי ז"ל, שהינה חלק גדול בקידום הספר. את הראיון אני מקדישה לזכרה🙏
התרגשתי מאוד להיות שם, ולקדם את המסרים המעצימים והתובנות החזקות שאני מעבירה דרך הספר וההרצאות! היה בוקר מרגש, מלא בעוצמה והתרגשות!
תודה גדולה לפאולה וליאון.

ראיון בתוכנית ״פותחים יום״ עם נועה רוזין ואלעד זוהר

16.6.2020

מתרגשת לשתף איתכם את הראיון שלי ב"פותחים יום" עם נועה ואלעד בערוץ 13.
תודה על כל ההודעות המרגשות והפרגון

״איבדתי את הבת שלי בתאונת דרכים״

״שיעור פרטי״ אצל ניב ריסקין

תחרות ״מרצה השנה״ בהפקת אילן ברק

חצי גמר במת סיפורי השראה

ליבנת ניזרי בראיון עם דני רופ

ליבנת ניזרי בראיון עם נונה מיכאלי

לייב מתוך קהילת "אמהות יוצאות מביטול לביטוי עצמי"